Aplikacje w taśmie, satynowe koronki i wstążki w różnych kolorach

Taśmy satynowe i aplikacje w taśmie wykonane z poliestru lub nylonu to jedne z najbardziej elastycznych wstążek. Jest tańszą alternatywą dla jedwabnych wstążek i wygląda niemal identycznie. Ten rodzaj wstążki można spotkać jako jednostronną satynową (gładką i błyszczącą tylko z jednej strony) oraz dwustronną satynową (gładką i błyszczącą z obu stron). Jest dostępny w wersji ciętej lub tkanej. Przy ciętych brzegach wstążka marszczy się po jej poziomej stronie, a przy tkanej krawędzi wstążka marszczy się na końcach, ale nie z boku.

Przycięcie wstążki i aplikacje w taśmie pod kątem zapobiegnie strzępieniu się na końcach. Satynowe wstążki i aplikacje w taśmie są bardzo popularne jako akcesoria do włosów i opakowania prezentów. Klasycznie stosowany do wszelkich form dekoracji ślubnych. Dwustronne lub dwustronne satynowe wstążki (satynowe w dotyku po obu stronach) są idealną ozdobą aut ślubnych. Satynowa wstążka jest doskonale konfigurowalna i idealna do drukowania logo lub tekstu, zapewniając najbardziej wyrazisty nadruk.

Uzupełnij błyszczące opakowanie na prezent z satynową wstążką, aby dodać dodatkowego blasku swoim prezentom. Sznurki satynowe i aplikacje na taśmie wykonane z poliestru w kształcie cienkiej liny świetnie nadają się do tworzenia różnych elementów biżuterii od naszyjników po bransoletki. Działa jako świetny akcent sukni ślubnej, a także przydatny jako sznurki do torebek lub woreczków.