Długopisy i ołówki reklamowe od AdPen – najlepsza oferta sprzedażowa!

Wadą długopisów i ołówków promocyjnych jest to, że gdy nie nadają się już do użytku, lądują na wysypiskach. Dzieje się tak, ponieważ większość długopisów promocyjnych zawiera elementy, które nie nadają się do recyklingu. Tak więc, używając długopisów promocyjnych, Twoja firma zyska na zwiększonej ekspozycji marki, ale wiąże się to z dużymi kosztami dla zdrowia planety.

 

Ołówki reklamowe są całkowicie wyjątkowe, ponieważ gdy jest zbyt krótka, można ją zasadzić, aby wyrosnąć na soczyste kwiaty, smaczne zioła lub świeże warzywa, przynosząc radość ludziom w biurze lub w domu. Lubimy mówić, że ołówek do sadzenia Sprout to upominek promocyjny, który nie przestaje dawać.

Wykonany z drewna pozyskiwanego w sposób zrównoważony, co oznacza, że ​​za każdym razem, gdy drzewo jest ścinane, aby nasze ołówki reklamowe było inne, ołówek Sprout do sadzenia zawiera również materiał do pisania wykonany z nietoksycznego grafitu i gliny. Zapewnia to naszym ołówkom płynny ruch pisania. I, w przeciwieństwie do długopisów, możesz szybko naostrzyć ołówek przed pójściem na spotkanie, aby zanotować wszystkie ważne punkty. W przeciwieństwie do długopisów, które w każdej chwili mogą wyschnąć ołówki reklamowe są super.