Z jakiego materiału wykonana jest urna dla psa?

Jak wyglądają psie prochy po kremacji? Urna dla psa na nie czeka.
Chociaż kremy są powszechnie określane jako prochy, termin ten nie opisuje dokładnie tego, co pozostaje po kremacji. Po procesie kremacji pozostanie pyłopodobna substancja. Te kremy są następnie rozdrabniane jeszcze bardziej, aby zmielić wszelkie duże fragmenty w celu uzyskania drobniejszej tekstury.
Kremy dla psów, które otrzymasz, będą prawdopodobnie szare lub białe i będą miały bardzo delikatną pudrową konsystencję. Będą również całkowicie bezwonne. Urna dla psa będzie dla nich idealnym pojemnikiem.

Co zawierają skremowane szczątki psa?
Kiedy ciało psa jest poddawane kremacji, jedyną pozostałą substancją jest struktura szkieletu i czasami niewielkie ilości minerałów lub soli, które zostały wchłonięte przez kości przez całe życie i pozostają w szkielecie po śmierci.
Jeśli twój pies miał metalowy implant lub mikroczip, prawdopodobnie nie przeżyje procesu kremacji. Jeśli tak, zostanie usunięty z kremów, zanim zostaną zmielone i przekazane tobie w urnie dla psa.

Utrata futrzanego przyjaciela jest tragiczna, ale na szczęście istnieje wiele pomysłów na psie prochy i różne sposoby upamiętnienia ich, aby uczcić ich życie – urna dla psa jest do tego najlepszym rozwiązaniem.