Czego nauczą mnie warsztaty dla kobiet Warszawa, mazowieckie?

Angażujemy się w kobiecą zasadę harmonii relacji, kiedy łączymy różne części w nowe konstelacje połączenia i troski o całość. Jest to również nazywane mocą – warsztaty dla kobiet Warszawa jej uczą.

Power-with jest zintegrowanym wyrazem mocy. Angażując się we współpracę podczas gdy trwają warsztaty dla kobiet Warszawa, jesteśmy dostrojeni do sposobu, w jaki nasze decyzje wpływają na całość. Słuchamy szerszego pola mądrości, aby kierować naszymi wyborami.

Charakterystyczne wpływy mocy, które przepełnione są kobiecą mądrością, znajdują się w sztuce miłości, obecności, słuchania, zaprzyjaźniania się z naszym cieniem, obejmowania nieznanego, dostępu do mądrości naszej intuicji, cierpliwości, kultywowania magii i patrzenia poza iluzje.

Każdy z nas jest odpowiedzialny za tworzenie jakości połączenia, której poszukujemy, posiadając własne doświadczenie, dzieląc się naszymi potrzebami, pragnieniami i granicami w otwarty sposób. Ta kobieca sztuka której uczą warsztaty dla kobiet Warszawa polega na uwolnieniu wzorców defensywności, a zamiast tego na wzięciu odpowiedzialności za naszą wrażliwość. Jesteśmy w ciągłym związku z samym życiem. Jak odnosimy się do większego organizmu, którego wszyscy jesteśmy częścią — planety i wszystkich jej mieszkańców? Czy chronimy tych, którzy są uciskani, czy odwracamy głowy, zaprzeczając nadużyciom władzy? Czy mamy poczucie przynależności, celu i radosnej odpowiedzialności? Czy czujemy się zainspirowani do dzielenia się naszymi darami ze światem?

Każdy z nas ma głos w większej rozmowie po warsztatach dla kobiet Warszawa — czy to politycznej, społecznej, czy duchowej. Jak to wyrażamy – ze strachu czy z miłości?